توجه به آموزه‌های قرآنی در سنین کودکی بهترین پادزهر علیه دسیسه‌های شیطانی است

به گزارش خبرنگار افتخاری خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، خیرالنساء عباس‌زاده، مدیر مهد قرآن مبین قشم، ۱۳ بهمن‌ماه، با بیان اینکه توجه به آموزه‌های قرآنی در سنین کودکی بهترین پادزهر علیه دسیسه‌های شیطانی است، گفت: کودکان همانند مزرع آماده کشت هستند که هر بذری را پذیرا هستند که این وظیفه خانواده‌ها را سنگین می‌کند.

عباس‌زاده اضافه کرد: کودکان باید به صورت صحیح پرورش پیدا کنند و این موضوع با تمسک به قرآن و اهل‌بیت(ع) عینیت پیدا می‌کند.

مدیر مهد قرآن مبین قشم ادامه داد: فعالیت‌های قرآنی در شهرستان قشم خوب است، ولی جای دارد توجه ویژه به معقوله آموزش خردسالان شودف چرا که پایه و اساس زندگی بشر از خردسالی شکل می‌گیرد.

خیرالنساء عباس‌زاده بیان کرد: حضور کودکان در برنامه‌های دینی و مذهبی تضمین آینده آنها است و ما باید با آشنا کردن کودکانمان با معارف اسلامی آینده آنها را تضمین کنیم. فعالیت‌های خوبی را دربین خردسالان شیعه و اهل‌سنت در مهد داشته‌ایم و خوشبختانه با استقبال خوب خانواده‌ها روبرو شده‌ایم.

عباس‌زاده اظهار کرد: آموزش قرآن، احکام و معارف دینی در سطح خردسالان از جمله برنامه‌های مهد قرآن مبین قشم است.

وی ادامه داد: امیدوارم روزی توجه به معنویت خردسالان نیز در اولویت خانواده‌ها قرار بگیرد که آینده فرزندانمان را تضمین کنیم.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

حفاظت شده: آموزش مجازی مهد مبین قشم

هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *