مراسم اختتامیه و جشن فارغ التحصیلی مهد قرآن و پیش دبستانی مبین قشم برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی : مراسم اختتامیه و جشن فارغ التحصیلی مهد قرآن و پیش دبستانی مبین قشم با حضور جمعی از خانواده ها و مربیان در محل مهد برگزار شد.

 

مدیر مهد قرآن مبین قشم در این مراسم با اشاره به نقش موثر مربیان قرآنی کودک در جامعه گفت : مربیان قرآن پایه های اخلاقی جامعه بوده و بهترین اساسی ترین دوران شکل گیری اخلاق و رفتار انسان در کودکی است.

عباس زاده عنوان کرد : باید تلاش شود مربیان مهدهای کودک در سطوح مختلف ، با روش های تربیت دینی آشنا شوند تا بتوانیم مهدهای مملو از تربیت اسلامی و قرآنی داشته باشیم.

 

وی با توجه به نقش عمیق قرآن در زندگی انسان و بویژه دوران کودکی بیان داشت : توجه هر چه بیشتر خانواده ها به تربیت قرآنی فرزندان می تواند سد محکمی برای صیانت فرزندان در مشکلات آینده زندگیشان باشد.

 

مدیر مهد قرآن مبین افزود : در این سال تحصیلی 70 دختر و پسر مقطع سنی 6 سال، دوره آموزشی پیش دبستانی خود را در زمینه‌های انس با قرآن کریم ومعارف اهل بیت علیهم السلام، کلاسهای آموزشی خلاقیت ، مفاهیم علوم طبیعی، قصه گویی، برنامه‌های ورزشی، مهارت‌ها و آداب‌های اجتماعی و سبک زندگی اسلامی ایرانی به تناسب سنی کودکان قصه گویی و اردوهای علمی و تفریحی و انواع بازی‌ها فرا گرفتند.

 

بنا براین گزارش، اجرای جمع خوانی قرآن، دکلمه، نمایش ، سرود ،دعا و خداحافظی  از سوی نونهالان پیش دبستانی و نهادن کلاه فارغ التحصیلی بر روی سر نونهالان توسط مدیر مهد قرآن مبین از بخشهای این مراسم جشن بود.

 

مهد قرآن مبین قشم در سال تحصیلی جدید از خرداد ماه شروع به ثبت نام می نماید

 

 

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

حفاظت شده: آموزش مجازی مهد مبین قشم

هیچ چکیده‌ای موجود نیست زیرا‌این یک نوشته حفاظت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *